Thunderstruck II – następca Thunderstruck I

Thunderstruck II – następca Thunderstruck I

Thunderstruck II to sukcesor słynnego Thunderstruck I, który zdobył dużą popularność w naszym kraju dekadę wcześniej. Jego bohaterami są Thor, nordycki bóg burz, Loki, jego brat, i Odin, ojciec, których zadaniem jest obrona skarbów Valhalli.

Nowy Thunderstruck to między innymi wyjątkowe efekty graficzne, 5 bębnów oraz prawie 250 kombinacji wygranej (najwyższa kumulacja wynosi 135 200 PLN). Gra oferuje także wiele atrakcyjnych bonusów, w tym m.in. opcję Wild Storm czy Mjølner – 3 takie symbole dają rozgrywkę premiową. Po odblokowaniu wszystkich dodatków użytkownik otrzymuje dostęp do The Great Hall of Spins.

W Thunderstruck II można grać na każdym urządzeniu: komputerze, smartphonie i tablecie. Slot dostępny jest za darmo na kilku polskich stronach internetowych oferujących jednorękiego bandytę online. Największym do tej pory szczęściarzem w Thunderstruck II jest Kirsty z Anglii, która postawiła tylko kilka funtów, a wygrała równowartość 135 200 PLN! Kto wie, może kolejnym graczem, do którego uśmiechnie się los, będziesz Ty?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *