Bonusy

Bonusy

Wiele portali z automatami one-armed bandit, aby przyciągnąć ludzi i zachęcić ich do wzięcia udziału w grze, oferuje bardzo korzystne promocje i bonusy. W dzisiejszym wpisie przedstawimy kilka najciekawszych typów takich bonusów. Być może któryś z nich Was zainteresuje.

Najczęściej spotykanym rodzajem bonusu jest bonus powitalny. Są to dodatkowe pieniądze przyznawane graczowi po pierwszym zasileniu konta. Zazwyczaj wysokość tego bonusu wyrażana jest jako procent pierwszej wpłaty i ma maksymalne ograniczenie. Ta promocja adresowana jest oczywiście do klientów, którzy jeszcze nie zarejestrowali konta w serwisie. Bonus od pierwszego depozytu można odebrać tylko raz.

Drugą często spotykaną formą bonusu jest bonus VIP. Zazwyczaj ma on postać punktów, które gracz może wydać na dowolnie wybrany cel, na przykład upominki, bilety na mecze, opiekę profesjonalnego managera itp. Ta propozycja adresowana jest oczywiście do doświadczonych graczy, którzy często biorą udział w grze. Inne promocje, na które warto zwrócić uwagę to m.in.: bonusy reload (od każdego zasilenia konta) i freebet (określona liczba darmowych spinów).

Najlepsze bonusy często oferują: Unibet, Slots Online, Betsson i eXbinoG.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *