Gra mobilna – Dazzle Me

Gra mobilna – Dazzle Me

Firma NetEnt, największy na świecie producent gier automatowych, wypuściła właśnie na rynek nowy tytuł: Dazzle Me. To nowa, ciekawa i bez wątpienia jedyna w swoim rodzaju gra przeznaczona przede wszystkim na urządzenia mobilne. Jak twierdzi developer, to właśnie smartfony i tablety są przyszłością automatów typu one-armed bandit.

W Dazzle Me gracz ma do dyspozycji pięć bębnów i siedemdziesiąt sześć linii płatności, a więc dość sporo. Pojedynczy zakład może wynosić maksymalnie 400 funtów. Slot posiada tradycyjne oznaczenia: kolorowe kamienie i diamenty, wild, który może zastąpić każdy inny symbol, a także scatter, który generuje od 8 do 16 darmowych spinów.

Bonusy to jedna z głównych zalet Dazzle Me. Poza wspomnianymi symbolami scatter i wild, slot oferuje również bonus o nazwie Dazzling Wild Reels. Pojawia się on w różnych momentach i zastępuje diamenty na jednym z bębnów symbolami wild, co jest gwarantowaną wygraną. Jedynym minusem Dazzle Me jest niezbyt zaawansowana szata graficzna, która raczej nie wszystkim przypadnie do gustu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *