Big Chef – apetyczny automat

Big Chef – apetyczny automat

Kasyna online mają w swoich ofertach wiele oryginalnych automatów slotowych, ale Big Chef to jedyny automat, który potrafi tak dobrze rozbudzić apetyt. Jest to oczywiście gra tematyczna imitująca kuchnię profesjonalnego kucharza. To doskonała propozycja dla miłośników sztuki kucharskiej, a tych mamy chyba w naszym kraju dość sporo, jak wynika z oglądalności telewizyjnych programów o gotowaniu takich jak „Na noże”, „Piekielna kuchnia”, „Słodki biznes” czy „Ewa gotuje”.

Najważniejszą rzeczą, która przyciąga uwagę w grze, jest wyjątkowo elegancka i estetyczna grafika oraz ścieżka dźwiękowa stylizowana na znany każdemu restauracyjny gwar. Symbole wyświetlane na bębnach to między innymi smakowite potrawy (indyk, homar, zupa pomidorowa, crème brûlée, stek) oraz obsługa restauracji (kelner, kucharz, sprzątaczka). Symbolem scatter jest tutaj pokrywa kucharska, zaś Wildem nazwa slotu: Big Chef – jeśli na nie trafimy, otrzymamy bonusowe losowania bębna. Big Chef ma tylko piętnaście linii płatności, ale maksymalna suma, jaką gracz może wygrać w tej grze, wynosi prawie 80 000.

Slot Big Chef mają w ofercie niemal wszystkie kasyna online, co dowodzi dużego zainteresowania tą grą. Ty też spróbuj swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś fanem gotowania.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *