Slot z czarnoksiężnikiem Thunderfistem

Slot z czarnoksiężnikiem Thunderfistem

Jeśli jesteś miłośnikiem maszyn one-armed bandit, ale masz już dość nudnych, standardowych gier i wolałbyś pograć w coś bardziej egzotycznego, zachęcamy, abyś sprawdził nowość ze stajni Net Entertainment: Thunderfist online. To egzotyczny, jedyny w swoim rodzaju slot tematyczny, w którym możesz spotkać wojowników, smoki, groźnych czarnoksiężników i piękne wojowniczki, zaś symbole A, 10, J, Q, K tworzą bambusowe kije.

Thunderfist potrafi zachwycić dopracowaną, orientalną szatą graficzną i efektowną muzyką, ale ma do zaoferowania dużo więcej. Ogromną zaletą tej gry jest osoba czarnoksiężnika, która zajmuje praktycznie cały pojedynczy bęben – jeśli na niego trafimy, otrzymamy mnożnik wygranej. Natomiast symbol smoka odgrywa rolę scattera, a więc zapewnia nam nawet 20 bonusowych rund. Najniższa wartość zakładu w grze to €0.25, a maksymalna – 500 zł. Warto także zwrócić uwagę, że w Thunderfist, mamy do dyspozycji prawie 250 linii stawek – dzięki temu wzrasta nasza szansa na wygraną.

Automat Thunderfist znajduje się głównie w ofertach amerykańskich e-kasyn, jednak możesz go znaleźć również w niektórych polskojęzycznych serwisach hazardowych, chociażby tutaj: https://admiralspot.com/pl/games, dlatego jeśli masz ochotę sprawdzić jak poradzisz sobie w starciu z groźnym czarnoksiężnikiem, zapraszamy do gry!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *