Automat dla poszukiwaczy złota

Automat dla poszukiwaczy złota

NetEnt to słynna europejska firma zajmująca się tworzeniem gier automatowych, która ma na koncie chociażby takie sloty jak Lucky Queen, Winning Wizard, Totem Treasure, Jack On Hold, The Groovy Sixties czy The Bermuda Mysteries. W ofercie NetEnt mogą znaleźć coś dla siebie zarówno miłośnicy sportu, jak i entuzjaści filmów science-fiction czy Bożego Narodzenia. Tym razem firma wypuściła automat Gonzo’s Quest, gratkę dla entuzjastów przygód.

Gonzo’s Quest to wyjątkowy automat, który zyskał już miano klasyka. Odgrywamy tu rolę tytułowego Gonzo, poszukiwacza skarbów, i razem z nim wyruszamy do baśniowego Miasta Złota. Największe zalety Gonzo’s Quest to niespotykane lawinowe bębny, tajemnicze symbole podkreślające specyficzny klimat gry i oczywiście atrakcyjne bonusy. Wśród tych ostatnich warto zwrócić uwagę na przykład na multipliery (wzrastające mnożniki wygranych) oraz Free Falls (gratisowe rundy).

Gonzo’s Quest posiada 20 linii stawek, a największa możliwa wysokość zakładu wynosi ok. tysiąc PLN. Nie ma tutaj jedynie funkcji gamble, czyli gratisowej rozgrywki. Za to inaczej niż w innych slotach w Gonzo’s Quest po zwycięskiej rundzie automatycznie uruchamiają się dwie z pięciu kolumn, dzięki czemu mamy dużą szansę na powtórną wygraną.

Czy konkwistadorowi Gonzo uda się trafić do legendarnego El Dorado? To zależy od Ciebie! Jeżeli chcesz mu pomóc w odnalezieniu złota, zagraj tutaj w Gonzo’s Quest.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *